O nás

Společnost ROLOFOL a.s. byla založena v roce 2001. Sídlo společnosti se nachází v obci Bordovice nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm, kde také najdeme vlastní areál společnosti, který se sestává z výrobních, skladovacích a administrativních prostor. Mimo to společnost ROLOFOL a.s. zajišťuje distribuci zboží ze svých skladů a ze skladů svých autorizovaných obchodníků nacházejících se v České republice.

Díky svému dynamickému rozvoji se již v prvních letech své existence zařadila mezi nejvýznamnější distributory stretchové fólie (LLDPE) pro ruční i strojní paletové balení zboží v České a Slovenské republice. 

Společnost ROLOFOL a.s. klade velký důraz na spokojenost svých zákazníků a dlouhodobou spolupráci s nimi. Toho je docilováno především dodávkami pouze vysoce kvalitního materiálu, který je možné díky jeho vlastnostem použít i pro tu nejnáročnější fixaci zboží na paletách. Vzhledem ke svému strojnímu vybavení nabízí společnost svým zákazníkům širokou škálu stretchové fólie v různých tloušťkách, průtažnostech, šířkách a váhách návinu. Kromě výroby a prodeje stretchové fólie se společnost ROLOFOL a.s. zaměřuje rovněž na dodávky tepelně smrštitelné fólie (LDPE) pro skupinové balení zboží, překrývací fólie (PE), lepících a vázacích pásek. 

Společnost ROLOFOL a.s. a její autorizovaní obchodníci poskytují svým zákazníkům rovněž poradenskou pomoc a služby související s výběrem a instalací balících zařízení a provádí optimalizaci procesu balení vedoucí k významným úsporám nákladů na balení. 

V roce 2004 se společnost ROLOFOL a.s. rozhodla investovat do nákupu nejmodernější castové technologie umožňující výrobu průtažné (stretchové) folie formou lití. V září roku 2005 byla tato investice úspěšně dokončena a společnost ROLOFOL a.s. zahájila jako první v České a Slovenské republice výrobu stretchové folie. 

V srpnu roku 2007 byla uvedena do provozu již druhá výrobní linka, která umožnila zvýšit produkci společnosti ROLOFOL a.s. z dnešních 5.000 tun na 11.000 tun stretchové fólie ročně. 


 
 

Odběr novinek

Odeslat

Rychlý kontakt

Mobil: +420 605 297 677 E-mail: rolofilm@rolofol.cz