Napsali o nás v týdeníku  EURO

Napsali o nás v týdeníku EURO  

Firma navýšila svoji celkovou výrobní kapacitu na pět tisíc tun polyetylenových obalových materiálů ročně s předpokládanými.

Praha – Frenštátská společnost Rolofol dokončila první etapu investic do nových výrobních kapacit. 

Firma navýšila svoji celkovou výrobní kapacitu na pět tisíc tun polyetylenových obalových materiálů ročně s předpokládanými tržbami ve výši 250 milionů korun. 

„Rolofol se díky této investici stal jediným výrobcem strečové fólie v České republice,“ uvedla firma v prohlášení. Společnost získala prostředky na investici v roce 2005, částečně z navýšeného základního kapitálu a částečně z bankovního financování, celkem šedesát milionů korun. 

Další částku, šest milionů korun, firma získala poté, co počátkem letošního roku uspěla ve výběrovém řízení na dotace ze strukturálních fondů Evropské unie v rámci operačního programu Průmysl a podnikání. 

„Díky těmto investicím se nám podařilo ztrojnásobit obrat i počet zaměstnanců na téměř třicet lidí a stále hledáme schopné prodejce a pracovníky,“ uvedla společnost. Rolofol strečovou fólii prodává v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a Polsku. 

Na příští rok plánují majitelé společnosti další významné investice a navýšení produkce, které pomůže firmě ovládnout trh s tímto typem výrobku ve střední a východní Evropě. 

 
 

Odběr novinek

Odeslat

Rychlý kontakt

Mobil: +420 605 297 677 E-mail: rolofilm@rolofol.cz